Skrill - Błyskawiczne transakcje środków na zakłady sportowe

Skrill – szybkie przelewy na konto gracza

Skrill i zakłady bukmacherskie przez internet

Pomimo dynamicznego rozwoju hazardu w sieci, wciąż istnieje wiele skomplikowanych i frustrujących procedur dotyczących depozytów i wypłat, które obowiązują na zakładach bukmacherskich online. Jeżeli chcesz obstawiać na prawdziwe pieniądze i nie interesuje Cię bankroll w wersji mikro – musisz zrobić depozyt.

Otwórz konto na Skrill

 DARMOWY portfel elektroniczny Skrill powiązany z Twoim kontem gracza pozwala na błyskawiczną wpłatę i wypłatę środków jedynie za pomocą adresu e-mailowego i hasła. Co więcej, zasilenie konta przelewem bankowym nie kosztuje ani grosza, a Twoje wypłaty objęte są jednolitą, niską prowizją. Chcesz poznać inne zalety portfela elektronicznego Skrill (Moneybookers)?

  • natychmiastowe wpłaty i wypłaty;
  • akceptowany przez praktycznie wszystkich dostawców usług dla graczy online;
  • wyjątkowe oferty dla użytkowników Moneybookers;
  • przesyłanie pieniędzy (po całym świecie) za 1% wartości transakcji lub 0,50 euro (wybierana jest niższa kwota);
  • natychmiastowy dostęp do zgromadzonych środków dzięki karcie przedpłaconej Moneybookers MasterCard®;
  • wsparcie klienta: 12 języków,  tryb 24/7.

20121016_3113-sportsbetting-gambling-customers_468x60_pl

Zyskaj jeszcze więcej przywilejów i zostań Skrill VIP-em (jeżeli w danym miesiącu prześlesz naszym partnerom handlowym minimum 2000 euro, poinformuj nas o tym, by otrzymać swój VIP-owski status: [email protected]).

Bezpośrednie realizowanie płatności, błyskawiczne powiadomienia, doskonała obsługa klienta, brak opłaty początkowej, brak miesięcznych limitów – to wszystko sprawia, że Skrill (Moneybookers) nie ma sobie równych. A jeżeli zechcesz zrobić użytek ze swoich wygranych – czeka na Ciebie 100 000 sklepów online, w których akceptują Skrill (Moneybookers).

W jaki sposób otworzyć i zweryfikować konto Skrill (Moneybookers)

Zarejestrowanie konta w Skrill (Moneybookers) jest bardzo łatwe i zajmuje jedynie kilka minut. Wybierz rejestrację konta indywidualnego i podaj swoje dane. Sprawdź poniżej, jak to wygląda.

skrill-rejestracja

 

Po otwarciu konta, jeszcze przed jego zasileniem, będziesz je musiał najpierw zweryfikować. Wyślemy Ci e-mail ze specjalnym kodem weryfikacyjnym i dalszymi instrukcjami. W ten sposób upewnimy się, że rzeczywiście jesteś posiadaczem tego konta (cała procedura może zabrać nawet dwa dni, chociaż zazwyczaj trwa to o wiele krócej). Otrzymany od nas kod weryfikacyjny posłuży Ci do aktywacji konta. Dopiero po wykonaniu tego etapu, będziesz mógł przypisać kartę debetową lub kredytową do swojego konta Skrill (Moneybookers). Kliknij na „Zobacz limit” w lewym górnym rogu swojego konta (szczegóły poniżej), a następnie wybierz opcję „Zweryfikuj swoją kartę kredytową/debetową”:

skrill-konto

 

skrill-weryfikacja

Po wpisaniu danych karty (kart), Moneybookers pobierze, w ramach testu, stawkę w wysokości od 1,01 do 2,99 (w walucie wybranej dla Twojego konta Moneybookers). Sprawdź swoje zestawienie bankowe, by zorientować się, ile wyniosło to dokładnie, a następnie wprowadź tę kwotę w miejsce, które zostało na to przeznaczone (na Twoim koncie).

Jeżeli na swoim koncie bankowym online nie widzisz tej kwoty w odpowiedniej walucie, może to oznaczać, że trzeba będzie poczekać na miesięczne zestawienie, by potwierdzić tę operację bankową.

 

Proces weryfikacji konta bankowego (nie karty) przebiega praktycznie tak samo. Zamiast potrąconej kwoty podajesz jedynie odpowiedni kod transakcyjny.

Po zakończeniu procedury weryfikacji konta możesz już dokonywać transakcji online. Otrzymywanie środków na swoje konto Skrill (Moneybookers) jest bezprowizyjne, natomiast ich podjęcie podlega opłacie w wysokości 1,80 euro dla przelewu bankowego oraz 3,50 euro dla czeku. Warto pamiętać, że procedury weryfikacyjne pozwalają nam podnieść limity transakcyjne Twojego konta.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.8/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Skrill - szybkie przelewy na konto gracza, 7.8 out of 10 based on 6 ratings