Dział: Tutorial


Oferta Zakłady Live gwarantuje jedyne w swoim rodzaju emocje związane z wnoszeniem zakładów podczas trwania meczu. W rzeczywistym czasie spotkania setki graczy mogą oddawać swoje typy. Jest to możliwe jedynie u bukmacherów przyjmujących zakłady za pośrednictwem internetu. Dzięki ofercie bukmacherów online,  także obejmującej zakłady w trakcie meczu, nie musisz już spieszyć się do punktu bukmacherskiego w mieście, aby wnieść zakład na ulubioną drużynę. Mając dostęp do internetu, możesz typować wyniki nawet w czasie trwania danego zdarzenia sportowego (w piłce nożnej, aż do 80. minuty spotkania).

Kursy Zakładów Live są dynamiczne i modyfikowane w zależności od przebiegu danego zdarzenia sportowego. Oferta dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin, takich jak tenis, Formuła 1, football amerykański, hokej na lodzie czy koszykówka.

Zakłady Live dają bardzo duże szanse na wygraną i wygrywanie prawdziwych pieniędzy – możesz oglądać mecz w TV, oceniać grę drużyn/zawodników i w każdej chwili wnieść zakład. Typowanie w trakcie meczu zapewnia nieprawdopodobne emocje aż do ostatniej minuty spotkania. Pamiętaj też, że w ofercie bukmacherów internetowych możesz obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu. Wnosząc Zakład Live, masz do dyspozycji wiele innych możliwości: możesz typować wynik pierwszej połowy, to, która z drużyn strzeli pierwsza gola, ile bramek będzie w danym spotkaniu i wiele innych.

Jeżeli słabo wychodzi Ci typowanie przed czasem rozpoczęcia meczu, wypróbuj typowania wyników na żywo – być może ta forma zawierania zakładów przyniesie Ci szczęście i wygrane, o których zawsze marzyłeś.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zakłady Live - typuj na żywo, 9.0 out of 10 based on 2 ratings